• Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla svěřit se ve svůj svatební den paní Foitové. Bez ní by rozhodně neproběhl, tak hladce a nestal by se mým nejkrásnějším dnem, na který dodnes ráda vzpomínám. Už při plánování bylo jasné, že jsme si vybrali paní Foitovou správně. Je nejen velmi milá a přátelská, ale hlavně je velmi schopná a ví, co dělá. Je to profesionálka v každém směru. Cokoliv jsme potřebovali, zařídila, když jsme měli netradiční přání, snažila se nám vyjít vstříc a vždy udělala maximum, abychom byli spokojeni. Rozhodně je spolehlivá, dokáže poradit a zařídit snad i nemožné. Navíc je vidět, že svoji práci miluje a dělá ji srdcem. Vybrat si paní Foitovou pro organizaci našeho svatebního dne, bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem udělala.
Tomášovi

---------------------------------

"Moc Ti ještě jednou děkujeme za zorganizování našeho velkého dne, od začátku to bylo velmi přátelské, milé a ochotně si nám se vším poradila. Byli jsme moc spokojeni. Víme, že jsi trpělivě zodpověděla všechny dotazy, poradila jsi i během příprav a zůstala jsi tam s námi i po obřadu, i když jsi nemusela, ale věděla jsi, že budu radši, kdyby cokoli bylo potřeba. Jsme rádi, že jsme si Tě vybrali a nikdy bychom neměnili!"
G&A&J&F

---------------------------------

• Paní Foitovou doporučuji všemi deseti. Je velice přijemná, vstřícná a má cit pro detail. Poradí, pomůže a rozesměje. Je skvělá.🙂
Denisa

---------------------------------

• Snad žádná nevěsta si na začátku plánování svatby neumí představit, kolik zařizování, starostí a práce jí čeká. A strašně moc je vděčná, když jí pak někdo pomůže nakopnout a poradí, co všechno je potřeba zařídit, na co nezapomenout a čím to ještě ozvláštnit, aby to bylo originální, nezapomenutelné, prostě dokonalé.  Míša má úžasnou schopnost komunikovat s lidmi a je na ní vidět, že jí práce baví. Při spolupráci s ní na naší svatbě bylo vše naprosto perfektní... ubytování, jídlo, prostory, obsluha. Poradila s výzdobou, vše vyřídila, zařídila a nic pro ní nebyl problém. Budeme na to všichni vzpomínat celý život. Děkujeme.
Flesarovi

---------------------------------

• S manželem jsme prožili malou svatbu, původně jsem si myslela, že vše zvládneme sami. Nicméně jsme měli možnost poznat Míšu Foitovou, která byla velice ochotná poradit a pomoci s přípravami. Vzhledem k několikaletým zkušenostem nám doporučila na koho se obrátit ohledně svatební výzdoby a zároveň se postarala o koordinaci svatebního dne. Pomohla nám sjednotit naše nejednotné představy a dohlédla, abychom na nic nezapomněli. Jsme ji oba velice vděční, protože jsme si nás velký den užili a nemuseli na nic myslet. Svým nadšením pro tuto práci udělala náš den bezstarostným a za to ještě jednou veliké díky.
Havlovi

---------------------------------

• Jsme moc rádi, že jsme si na svou svatbu vybrali zrovna Míšu. Její zkušenosti se svatbami nám moc pomohly už při samotném plánování a domlouvání veškerých služeb. Dokonce s námi byla i na schůzce s paní květinářkou a ptala se na věci, které by nás nenapadly. Při samotném svatebním dni se postarala o to, aby bylo vše přichystané a také přivítala naše hosty. Byla k dispozici nejen nám, ale také fotografovi, kapele a cateringu. S ní jsme se nemuseli o nic starat a svatbu jsme si pořádně užili. DĚKUJEME!
Lacinovi

---------------------------------

• Paní Foitová je opravdu člověk na správném místě. Od začátku do konce nám byla neuvěřitelnou podporou, ať se jednalo o organizaci svatby, svatebčanů, programu, výzdoby, ale hlavně pro mě jako nevěstu. Neznám nikoho jiného, za koho bych se na 100% zaručila a doporučila. Pokud budeme plánovat velkou akci tak víme, na koho se obrátit 😊 Děkujeme za Vaši skvělou práci, díky které byl náš svatební den dokonalý.
Petra a Lukáš Moravcovi

---------------------------------

• "Míšu mohu vřele doporučit, díky ní jsem měla při chystání svatby pocit klidu a věděla jsem, že se vše zvládne na jedničku. Výborné bylo, že jsem se na ni mohla kdykoliv s čímkoliv obrátit, byla vždy vstřícná, ochotná a pohotová. Moc se mi líbí její lidský a hlavně normální přístup. Díky svým zkušenostem ví, má přehled a hlavně dokáže prakticky a rozumně poradit (a je jedno, zda se to týká výzdoby, jídla či další organizace). Její přítomnost mi dodávala příjemnou jistotu. :)" br>Míša a Daví

---------------------------------

• V červenci jsme prožili krásný, nezapomenutelný den plný lásky, radosti a štěstí, v krásném prostředí na Vysočině. Byl to náš svatební den. Během všech příprav, plánování, prozkoumávání svatebního místa jsme poznali jednu úžasnou, příjemnou, skvělou osůbku, kterou je Míša. Věnovala nám veškerý svůj čas, který mohla. Poradila nám se vším, s čím mohla. Byla s námi v náš celý svatební den. Mohli jsme se na ni kdykoliv s čímkoliv obrátit. Těmito slovy bych chtěla říci, že ne každý je tak empatický, milý a vstřícný, ale Míša ano. Svoji práci dělá s láskou a z celého srdce bych Vám ji chtěla doporučit, protože ona je tím človíčkem na správném místě. Ještě jednou bychom Ti chtěli s manželem za vše moc poděkovat. Jsi skvělá! ❤️
Stefanie a Denis

---------------------------------

• "Míša se nám postarala o nádhernou svatbu a pomohla překonat s naprostou lehkostí veškeré chvíle, kdy jsme byli nervózní a zmatení. Mnohokrát jsme ocenili její profesionální a zároveň velmi lidský přístup. Pokud to bylo alespoň trochu možné, vyšla nám maximálně vstříc. Proto ji jako svatební koordinátorku můžeme jen a jen doporučit. A děkujeme!
Petr a Dominika"více na:

eventstarJihlava


Telefon

604 414 940

E-mail

misa@event-star.cz

Michaela Foitová

koordinátorka